Üye Bilgisi : Misafir


Gelis Tarihi
Ayrilis Tarihi
LUTFEN KISI SAYISI SECINIZ
Kisi
Çocuk Sayisi
Çocuk Yaslari

  Müsaitlik Durumunu Kontrol Et 
Gelis Tarihi : 3.7.2020
Ayrilis Tarihi : 4.7.2020
Toplam Gün : 1
Kisi : 2 + 0

BASIC STANDART SUIT
40 m2 büyüklüğünde bir yatak odası ve bir salondan oluşan, bahçeye açılan verandası bulunan Standart Suite'ler konuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. 10 adet olan Standart Suite'lerin her birinde bir adet çift kişilik yatak ve salonda iki kişilik yatak olabilen kanepe, 32” uydu yayınlı LCD TV, dijital kasa direk telefon çıkışı, tüm odalarda split klima, banyoda duş ve fön makinası, balkon ve zengin içerikli minibar yer almakta.

 

?
 • BASIC STANDART SUIT
 • BASIC STANDART SUIT

Size Özel KAHVALTI DAHIL Toplam Fiyatimiz : 324,05 TL
Rezervasyon Yap
EXECUTIVE
2. Katta yeralan Executive Suite’ler 58 m² büyüklüğünde olup, bir yatak odası ve bir salondan oluşmaktadır. Her bir odada Bitez Yalı’nın nefes kesen manzarasına açılan 2 adet balkon yer almaktadır. Bir oda ve bir salondan oluşan Executive Suite’lerin her birinde, bir adet çift kişilik yatak ve salonda iki kişilik yatak olabilen kanepe yer almakta. 9 adet olan Executive Suite’lerde 40” Uydu Yayınlı Smart LCD TV, 30” LCD TV, direk telefon çıkışı, odalarda split klima, banyoda duş ve fön makinası, dijital kasa, zengin içerikli minibar bulunmakta.

 

?
 • EXECUTIVE
 • EXECUTIVE
 • EXECUTIVE

Size Özel KAHVALTI DAHIL Toplam Fiyatimiz : 413,69 TL
Rezervasyon Yap
FAMILY SUITE
67 m2 büyüklüğünde iki yatak odası ve bir salondan oluşan Family Suite'lerde iki adet balkon yer almakta. 9 adet olan Family Suite'lerin her birinde bir adet tek kişilik, bir adet çift kişilik yatak ve salonda iki kişilik yatak olabilen kanepe ile tekli koltuk yer almaktadır. Salonda 40” Uydu Yayınlı Smart LCD TV, yatak odasında 30” LCD TV, dijital kasa direk telefon çıkışı, tüm odalarda split klima, banyoda duş ve fön makinası, zengin içerikli minibar yer almakta.

 

?
 • FAMILY SUITE
 • FAMILY SUITE
 • FAMILY SUITE
 • FAMILY SUITE

Size Özel KAHVALTI DAHIL Toplam Fiyatimiz : 458,52 TL
Rezervasyon Yap
JUNIOR SUITE
Giriş katında yer alan 35 m2 büyüklüğündeki Junior Suite'ler bir yatak odası ve bir salondan oluşmaktadır. Bahçeye açılan verandası ile tüm Junior Suite'ler de günlük kullanım için her türlü konfor düşünülerek tasarlandı. 9 adet olan Junior Suite'lerin her birinde bir adet çift kişilik yatak ve salonda iki kişilik yatak olabilen kanepe, 32” uydu yayınlı LCD TV, dijital kasa, direk telefon çıkışı, tüm odalarda split klima, banyoda duş ve fön makinası, balkon ve zengin içerikli minibar yer almakta.

 

?
 • JUNIOR SUITE
 • JUNIOR SUITE
 • JUNIOR SUITE

Size Özel KAHVALTI DAHIL Toplam Fiyatimiz : 294,16 TL
Rezervasyon Yap
MINI SUITE
28 m2 büyüklüğünde Mini Suite'ler giriş katında yer almaktadır. Bahçeye açılan verandası bulunan odalar bir yatak odası ve bir salondan oluşmaktadır. 5 adet olan Mini Suite'lerin her birinde bir adet çift kişilik yatak ve salonda iki kişilik yatak olabilen kanepe, 32” uydu yayınlı LCD TV, dijital kasa direk telefon çıkışı, tüm odalarda split klima, banyoda duş ve fön makinası, balkon ve zengin içerikli minibar yer almakta.

 

?
 • MINI SUITE
 • MINI SUITE

Size Özel KAHVALTI DAHIL Toplam Fiyatimiz : 249,33 TL
Rezervasyon Yap

 

Satış Ofisi
Kore Şehitleri Cad. No:51 34394 Zincirlikuyu / İSTANBUL
T. +90 212 266 95 95
F. +90 212 266 95 05
info@milporthotelbodrum.com

  

Milport Hotel Bodrum
Kabakum Mevkii No:122 Bitez, Bodrum, MUĞLA
T. +90 252 363 91 28
F. +90 252 363 78 69
info@milporthotelbodrumcom